Co jsou

ojetevozy-online?

Ojetévozy-online.cz je portál, který Vám zprostředkuje koupi ojetého vozu.

Specializujeme se na mladé vozy
– vždy uvádíme stáří vozu.

Registrovaní uživatelé portálu ojetevozy-online.cz mohou využít nabídku dárků a výhod od našich partnerů. Cílem portálu je Vám co nejvíce usnadnit a zpříjemnit hledání Vašeho vysněného vozu a umožnit Vám pohodlně z domova co nejrychleji vyhledat svůj nový vůz.

Vyberte si to pravé auto pro Vás

Vozy v naší nabídce pečlivě vybíráme od spolehlivých autorizovaných prodejců vozů ŠKODA. Všechny vozy mají čistý původ a historii, převážně jde o vozy po prvním majiteli a s nízkým nájezdem.

Odeslat dotaz

Proč jsme tu?

Myšlenka nového portálu Ojetévozy-online.cz vznikla poměrně jednoduše. Stačilo chvíli pátrat a hledat vůz pro sebe. Měli jsme velmi přesně stanovená kritéria: stáří vozu, limit najetých kilometrů, motorizace, převodovka, výbava, barva a využití vozu. Sice jsme velmi rychle našli na webu mnoho větších i menších bazarů a zprostředkovatelů, tyto stránky a portály však byly často nesmírně nepřehledné, komplikované, těžko se nám orientovalo ve vyhledávání. Důvodem byla nesystematičnost, nepřehlednost, přemíra nedůležitých či dokonce nesouvisejících informací.

Jak si koupím nové auto?

Vyberte si

Je to jednoduché, podle svých potřeb si vyberte, jaké auto potřebujete. Vůz pro větší rodinu, sportovní potřeby nebo jen na cestu do práce?

Zeptejte se

Zajímají Vás detailnější informace k vozu, výbavě nebo jen potřebujete komunikovat přímo s prodejcem? Požádejte prodejce o doplňující informace přes náš formulář obratem se Vám ozvou.

Vyzkoušejte

Není nic krásnějšího, než si osobně vyzkoušet a před nákupem se projet vybraným vozem. Zašlete ve formuláři kontakt a prodejce si s Vámi dohodne termín.

Náš portál nabízí přehledný a jednoduchý seznam prověřený vozů, které si můžete v klidu online prohlédnout a pokud Vás kterýkoliv z vozů osloví, můžete ihned přes jednoduchý formulář zaslat žádost o prohlídku či testovací jízdu. Obratem Vás bude kontaktovat obchodník / prodejce a dohodne se s Vámi na termínu návštěvy. Zároveň si můžete zadat funkci Hledat podobný vůz, kde Vám každý nový vůz s požadovanými parametry ihned po tom, co se objeví, zašleme na Váš e-mail.